Il documento é accessibile soltanto nella lingua ceca.Questa casella é accessibile soltanto nella lingua ceca.

Ikonky na Vašich stránkách

Jestliže vložíte některou z našich ikonek na své stránky, zlepšíte si pozici ve výpisech na našich stránkách. Standardní nastavení je takové, že varianta PROFI se zobrazuje přednostně před variantou STANDARD a ta před variantou FREE (viz Nabídka jednotlivých variant).

Toto zůstává zachováno, můžete si ovšem přilepšit v rámci své varianty! Pokud vložíte na své webové stránky odkaz na naši databázi a napíšete nám o tom na email , budete se zobrazovat přednostně před ostatními, kteří odkaz na svých stránkách nemají. Níže vidíte tři možnosti, jakými můžete na naše stránky odkázat (dvě ikonky a jeden obyčejný textový odkaz). Vpravo je HTML kód, který když nakopírujete do své stránky, zobrazí se na ní příslušná ikonka či odkaz.


Databáze e-ubytovani.eu


Odkaz na Vašich stránkách musí splňovat tyto podmínky:

  • musí být umístěn na stejném webu (stejný název serveru) jako jsou Vaše webové stránky (odkaz na ně musí být zadán v naší databázi)
  • z úvodní stránky Vašeho webu se na stránku s ikonkou/odkazem musí být možné dostat maximálně na dvě prokliknutí přes obyčejné HTML odkazy, nikoliv JavaScriptové
  • ikonka musí být viditelná a rozumně umístěná, nikoliv schovaná pomocí JavaScriptu či kaskádových stylů apod.

V e-mailu oznamujícím umístění ikonky uveďte:

  • pro jaké ubytovací zařízení máme provést umísťování na lepší pozice
  • URL stránky, kde se nachází ikonka/odkaz
TOPlist
Scanditore non aiuta JavaScript, la funzionalitá delle pagine é limitata.